Sizzy

Mobilná aplikácia pre streamovanie vysokokvalitnej hudby. Oproti konkurenčným streamovacím platformám poskytuje Sizzy výhradne hudbu vo formáte .flac, ktorý poskytuje maximálny pôžitok a kvalitu pri počúvaní hudby.

  • Mobile app design
Urobte to rovnako ale úplne inak

Pri zadaní projektu nám klient viackrát prízvukoval, že Sizzy nemá byť len ďalšia mobilná appka na hudbu. Hlavným ťahúňom má byť kvalita streamovanej hudby, na čom mala stáť celá komunikácia mobilnej aplikácie. Široká ponuka hudby a prepracovaný intuitívny dizajn by mali byť len doplnkom pre cieľovú skupinu audiofilov. Vývoj aplikácie mal byť pomerne jednoduchý, pretože sme UI appky mali stavať na zaužívnom rozložení prvkov a vo vizuále sme mali voľnú ruku. Projekt bohužiaľ po návrhu obrazoviek skončil a tak sa aplikcia ani nedostala do plnohodnotného vývoja.

  • ZadanieNávrh mobilnej aplikácie
  • CieľIntuitívne vyhľadávanie a prehrávanie hudby
  • Naša prácaMobile app design
Farby, na ktoré chcete kliknúť

Vizuálny štýl aplikácie sme postavili na živých sýtych farbách, ktoré sú pre ľudí atraktívnymi. Rozloženie prvkov po obrazovke je pre používateľa prirodzené a on tak nemusí rozmýšlať ani čítať dlhé texty. Používateľova cesta je pomerne jednoduchá a začína sa hľadanám interpreta alebo konkrétneho albumu. Ten je možné si v skrátenej verzií prehrať a následne zakúpiť. Zakúpený album následne môže používateľ prehrávať rovnako, ako pri iných hudobných aplikáciách.

Zaujalo vás naše malé štúdio?

Poďme sa spoločne rozprávať o vašom projekte, pre ktorý vám zadefinujeme vizuálnu identitu a navrhneme funkčné webové alebo mobilné riešenie. Stretnúť sa môžeme vo vašom meste alebo v online priestore.

Kontaktujte nás