Accademy of coffee

Academy of coffee je spoločnosť, ktorá sa zaoberá kurzami pre baristov. Poskytuje komplexné školenie v oblasti kávy, jej prípravy a spôsobov podávania. V rámci súťaže Cirkulár sa táto spoločnosť angažovala ako sponzor a zároveň aj ako zadávateľ projektu do súťaže.

  • Mobile app design
Kurzy pre každého, ako zadanie projektu

Do súťaže sme sa ako štúdio prihlásili a zadanie, ktoré bolo pomerne jednoduché vypracovali. Súťažiaci mali pripraviť kompletný dizajn aplikácie, pomocou ktorej by sa ľudia mohli naučiť ako pripravovať kávu a kávové nápoje. Súčasťou aplikácie mali byť tiež články, ktoré by túto tému dopĺňali a podnecovali používateľov ku kúpe produktov, ktoré spoločnosť predáva. V rámci zadania mali súťažiaci voľné ruky.

  • ZadanieNávrh mobilnej aplikácie
  • CieľNaučiť ľudí pripravovať kávu
  • Naša prácaMobile app design
Užívateľsky atraktívne prostredie

Cesta používateľa začína prihlásením do aplikácie a pokračuje na dashboard. Na tomto mieste má možnosť absolvovať kurz, čítať články alebo nakupovať produkty.

Prehľadný kurz

Samotný kurz je rozdelený na 3 časti. V prvej časti používateľ vidí informácie o tom, čo všetko bude na prípravu nápoja potrebovať. Druhá sa venuje samotnému kurzu. Posledná časť dáva používateľovi možnosť zdielať hotový produkt, ktorý pripravil pomocou kurzu

Súťaž sme vyhrali!

V súťaži sme získali 2. miesto, ale pre nás bola výhernou. Pretože v hodnotení poroty sme získali najviac bodov v rámci UX riešenia mobilnej aplikácie, vizuálnej atraktivity a ľahko pochopiteľnej ceste používateľa.

Zaujalo vás naše malé štúdio?

Poďme sa spoločne rozprávať o vašom projekte, pre ktorý vám zadefinujeme vizuálnu identitu a navrhneme funkčné webové alebo mobilné riešenie. Stretnúť sa môžeme vo vašom meste alebo v online priestore.

Kontaktujte nás