Kto sme

Malé grafické štúdio, ktoré rieši veľké problémy značiek.

Na koho sa orientujeme

Na prvom mieste je u nás používateľ.

Čo vytvárame

Vizuálna komunikácia, webové a mobilné aplikácie

Postup spolupráce

01.

Zadanie projektu

Na vstupnom meetingu si spoločne prejdeme vašu predstavu zadania. Navrhneme cesty, ktorými sa projekt bude uberať a rozdelíme celý projekt do jednotlivých fáz.

02.

Vypracovanie zadania

Počas realizácie máte prehľad o tom v akej časti projektu sa práve nachádzame. Výstupy testujeme a zabezpečujeme, aby všetko plnilo svoj účel.

03.

Servis a updaty

Po odovzdaní projektu naša práca nekončí. Neustále testujeme, vylepšujeme a rozširujeme váš projekt tak, aby napredoval spolu s vašou značkou.

Naše práca nás baví

V Suprajs sme zohratý tím ľudí, ktorí rozumejú tomu, čo robia. Navrhujeme identity, aplikácie, eshopy a webové stránky s dôrazom na používateľa.

Vizuálna identita

Klientom sa vždy snažíme vysvetliť, že logo nie je značka. Za vizuálnou identitou stojí viacero elementov, ktoré váš zákazník vidí a pamätá si ich.

Webové stránky

Prezentačné webové stránky navrhujeme tak, aby mali používatelia motiváciu sa na ne vracať. Webová stránka má mať svoj cieľ a my ho dokážeme naplniť.

E-shopy

E-shop navrhnutý od najmenších detailov ako je typografia alebo tlačidlá, vám zabezpečí jeho plnú prispôsobiteľnosť a používateľom funkčnosť.

Mobilné aplikácie

Mobilné aplikácie tvoríme ako celok, ktorý má svoj vlastný dizajn systém. Používanie našich aplikácií je preto jednoduché a intuitívne.

Sme malé grafické štúdio, ktoré rieši veľké problémy značiek

Poďme sa spoločne rozprávať o vašom projekte, pre ktorý vám zadefinujeme vizuálnu identitu a navrhneme funkčné webové alebo mobilné riešenie. Stretnúť sa môžeme vo vašom meste alebo v online priestore.

Kontaktujte nás